KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4718123
nr 471 8123
Akvarell
signerad. "Stadsvy" 34x46
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juni 2007
kl 17:05:42
250 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr